Kirkai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
2 176 baitai pašalinti ,  14:02, 18 gegužės 2012
nėra keitimo aprašymo
26 eilutė: 26 eilutė:


Dabar kapinaitėse stovi kaimo atminimui pastatytas širdį ir kryžių vaizduojantis paminklas, kurio lentelėje surašytos Kirkų kaimo gyventojų pavardės: „Liaubų, Klanų, Poškų, Bigailų, Juškų, Alseikų, Rušinų, Repių, Dermontų... senoliams atminti. 1995".  
Dabar kapinaitėse stovi kaimo atminimui pastatytas širdį ir kryžių vaizduojantis paminklas, kurio lentelėje surašytos Kirkų kaimo gyventojų pavardės: „Liaubų, Klanų, Poškų, Bigailų, Juškų, Alseikų, Rušinų, Repių, Dermontų... senoliams atminti. 1995".  
Donatas Gegužė 2 d, 2010Pritariu, tikrai yra daug teisos. Gyvenau Anglijoj virš 5 metų, ir jau ne kaip užsienietis ar europietis, o kaip vietinis gyventojas. Nebuvo nei kalbos barjero, nei kultūros supratimo barjero.  Patys anglai gan atvirai, gal net su juoku šiek tiek diskutuoja klausimus kas liečia ES ir NATA. Ne kartą teko paklausti jų, ką jie mano kaip jų šalis reaguotų į pvz. staigia Rusijos agresiją prieš Lietuvą, atsakimas buvo labai paprastas  aišku, kad D.B. net piršto nepajudintu.  Nes tai tik politika, o anglai garsėja savo dviveidyste  kaip žiūrima ir sakoma vieni dalykai, o iš tikro galvoje sukasi visai kitokios mintys. Aišku nenuostabu, nes jų valstybė labai suvaržyta, daug užsieniečių, didelis kultūrinis nesuderinamumas, kartais vyrauja neapykanta, rasizmas, kurių pasekoje valstybė pradeda kištis į žmonių gyvenimus, labai suvaržydama juos. Ar nekeista, kad Anglijoj dėl didelio kiekio musulmonų, valdžia kaip vaikų daržely turėjo uždrausti pvz aerouostų darbuotojams nešioti tiek musulmoniška simboliką, tiek ir katalikišką. Tai reiškia norėdami įteisinti lygybę, jie turėjo  nutautinti  save. Manau, kad Anglija dėl resursų stygiaus, dar strategiškai nežino prie ko prilipti ES ar JAV. Visą laiką jie laikėsi su JAV, bet manau mato, kad ateityje būti tarp EU yra labai naudinga. Patikėkite nieks nesiruožtų investuoti tokiu pinigų į ES narystę tik dėl idėjos. Yra kažkoks strateginis ilgalaikis siekis, kurį narystės pinigai turi pateisinti. O dėl pirmų įspūdžių tai pasakyčiau tiek, pradžioje Anglija atrodė kaip kažkokių bestuburių,  bekultūriu , degradavusių žmonių kraštas (Čia daugiau turiu omeny Pietų anglija  Londonas, southamton'as, etc.). Tik užsieniečiai palaikė šalies įvaizdį.  Šis požiūris tikrai nepasikeitė, kaip tik pagyvenęs ilgiau supratau, kad visgi ne veltui buvo statomas Babelio bokštas. Nepamirškit  anglai save laiko ypatingais europiečiu atžvilgiu, taip jie sustiprina savo tapatybe. Tačiau tai yra gerai, nes tokiu būdu jie nustoja tobulėti ir neužtruks daug laiko kai jie pradės padus mums laižyt.


== Etimologija ==
== Etimologija ==

Naršymo meniu