Mažeikių šachmatininkų klubas „Matas": Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
33 eilutė: 33 eilutė:
Tarybiniu laikotarpiu rajono daugkartinis čempionas buvo Alfonsas Vitkus ir Borisas Ignatjevas. Šį titulą A. Vitkus iškovojo 9 metus, o B. Ignatjevas - 8 metus. A. Vitkus du metus buvo „Žaibo" turnyro čempionas. Be to, daugelį metų jis dalyvavo kaimo jaunimo šachmatų pirmenybėse ir laimėjo įvairias prizines vietas. Daugelį metų dalyvavo ir „Kolūkiečio" šachmatų pirmenybėse ir užemė prizines vietas. 1953 m. dalyvavo respublikinėje kolūkiečių šachmatų komandoje ir žaidė tarprespublikinėse šachmatų varžybose Ivanovo mieste.