Translandijos transportas

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška

IĮ „TRANSLANDIJOS TRANSPORTAS", yra Tirkšlių mstl. Mažeikių verslininkų asociacijos, Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava" narys. Vadovas - Rimantas Norkus, direktorius - Vitalijus Vaičius. Dirba 30 darbuotojų.

Įmonės veikla: Tarptautiniai krovinių pervežimai, logistikos paslaugos, spec. technikos nuoma.

Įkurta 1994 metais kaip V.Vaičiaus IĮ. Pradinė įmonės veikla buvo didmeninė prekyba naftos produktais. 1997 m įsigijo pirmąjį vilkiką su tentine puspriekabe, ir palaipsniui pradėjo gabenti krovinius į ir iš Vakarų Europos šalių į Pabaltijį (pagrindinės pervežimo kryptys: Pabaltijis – Vokietija, Olandija, Belgija). Įmonė turi apie penkiasdešimt įvairių transporto priemonių. Jau daugiau kaip aštuonis metus įmonė sėkmingai užsiima krovinių gabenimu tarptautiniais maršrutais.

Vilkikai ir tentinės 13.6LDM (90-105 cbm) puspriekabės atitinka EURO-2 standartus, taip pat yra aprūpintos ADR įranga, bei GSM ryšiu. Vairuotojai nuolat tobulinasi kvalifikacijos kėlimo kursuose.

2004 m. įmonė įsikūrė naujose erdviose patalpose. Nuosavybės teisėmis disponuoja 2.5 ha aptvertos teritorijos, kurioje yra ne tik administracinis pastatas, bet ir remonto, bei krovinių sandėliavimo atviros ir uždaros patalpos, automobilių stovėjimo aikštelė. 2002 m. atidarytas įmonės filialas Vilniuje.

Nuorodos