Statversas

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška

UAB „STATVERSAS", yra Mažeikiuose, Montuotojų g. 3. Mažeikių verslininkų asociacijos narys. Direktorius - Edvardas Kutkauskas.

Įmonės veikla: statybos, rekonstravimo, remonto darbai. Įregistruota 2000-05-30. Bendrovės vadovų ir jos darbuotojų istorija glaudžiai susijusi su Mažeikių Statybos tresto valdyba, Valstybine II-ąja statybos įmone, kuri vėliau išsisklaidė į privačias įmones, užsiimančias statybos verslu. Būtent vienoje iš jų dešimtmetį formavosi gerai statybą išmanančių ir kvalifikuotų statybininkų komanda, kuri dabar siekia aktyviai dalyvauti rinkoje ir būti konkurencinga. 2007 m. bendrovės apyvarta sudarė apie 31 mln. Lt.

Bendrovėje dirba 114 žmonių, iš jų 9 statybos vadovai, darbų vykdytojai ir meistrai. Statybos vadovai yra atestuoti statinio statybos ir statinio statybos techninės priežiūros vadovai būsto, viešosios paskirties, gamybos, ūkinės veiklos statinių grupėms. Bendrovės gamybinę liniją sudaro 84 kvalifikuoti betonuotojai, mūrininkai, tinkuotojai, plytelių klojėjai, staliai, dailidės, skardininkai, dažytojai. 2003 m. įmonėje įdiegta ir efektyviai veikianti Kokybės ir Aplinkosaugos valdymo sistema.

UAB „Statversas" turi Aplinkos ministerijos atestatą Nr. 20701, suteikiantį teisę atlikti būsto, viešosios paskirties, pramonės, gamybos, ūkinės veiklos statinių bendrosios statybos, rekonstravimo, remonto, apdailos, nekilnojamųjų kultūros vertybių konservavimo, restauravimo, aplinkos sutvarkymo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose. Bendrovė atlieka sudėtingus, aukštos kvalifikacijos reikalaujančius bendruosius ir specialiuosius statybos darbus.

Nuorodos