Neorima

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška
UAB „Neorima" logotipas
Autobusas Neoplan 516 SHD

UAB „NEORIMA“, keleivinio transporto paslaugų įmonė Mažeikiuose, Meškėnų g. 8.

Keleivinio transporto paslaugų įmonė, anksčiau žinoma kaip Rimanto Liupšio įmonė, savo veiklą pradėjo 1997 metais. Užtikrinant veiklos tęstinumą, įmonė 1999 m. buvo perorganizuota į UAB „NEORIMA“.

Pagrindinė įmonės veikla - komfortabilių turistinių autobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ir Europą, keleivinio transporto logistika.

Visi bendrovės autobusai yra licencijuoti tarptautiniams keleivių pervežimams ir atitinka 4 žvaigždučių komforto klasę pagal IRU klasifikavimo sistemą. Keleiviai vežami tik moderniais ir patogiais EURO4, EURO5 klasės autobusais, kuriuose yra viskas, kas reikalinga maloniai ir patogiai keleivių kelionei (telefonas, kondicionierius, vaizdo - garso sistema, mini baras, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, tualetas). Visas transporto priemones galima išsinuomoti bet kuriuo paros metu.

Paslaugūs, aukštos kvalifikacijos, didelę darbo patirtį keleivių pervežimo srityje turintys vairuotojai ir komfortiški bei techniškai tvarkingi autobusai užtikrina saugią ir nerūpestingą kelionę.

Firmos autobusų nuomos paslaugomis naudojasi kelionių agentūros, meno kolektyvai, mokyklos, ambasados, šalies įmonės ir organizacijos bei privatūs asmenys.

Nuorodos