Kvistija

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška

UAB „KVISTIJA", prekybos - paslaugų įmonė, yra Mažeikiuose, Laižuvos g. 5. Generalinis direktorius - Virgilijus Eidimtas. Dirba apie 180 darbuotojų.

Įmonė įkurta 1995 m. Pagrindinė veiklos sritis – naftos produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba, naftos produktų transportavimas bei saugojimas. Nuo 1995-2005 m. didmeninė prekyba naftos produktais buvo vykdoma iš AB „Mažeikių nafta“ prekybos taškų, pristatant naftos produktus tiesiogiai pirkėjams. 2005 m. įmonei įsigijus Panevėžio naftos produktų terminalą, įmonė atliko modernizavimo darbus Panevėžio naftos produktų terminale ir teikia AB “Mažeikių nafta“ paslaugą, t.y. sandėliuoja ir saugo naftos produktus ir vykdo naftos produktų krovas savo klientams Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kauno, Alytaus, Marijampolės ir kitose apskrityse. Tai leidžia pirkėjams sumažinti transportavimo kaštus, operatyviau aptarnauti pirkėjus.

Įmonės didmeninės prekybos strategija – plėsti prekybos ir naftos produktų saugojimo taškų skaičių atsižvelgiant į geografinę jų padėtį. Tai sąlygoja vienas iš objektyvių faktorių - pristatymo operatyvumas.

UAB „Kvistija“ nuo 2000 metų pradėjo vystyti mažmeninę prekybą. Šiuo metu bendrovė valdo 15-os degalinių tinklą. Degalinės yra strategiškai patogiose vietose, jose veikia parduotuvės, kavinės. Degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus.

Viena svarbiausių įmonės užduočių – tinkamai panaudoti darbuotojų žinias ir įgūdžius, teisingai atlyginti už pastangas, skatinti komandinį darbą ir gerus veiklos rezultatus. Bendrovė sudaro sąlygas darbuotojams įgyti aukštąjį išsilavinimą. Daug dėmesio ir lėšų skiriama darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, tobulinimui, dalyvavimui konferencijose, kursuose bei seminaruose. Įmonės darbuotojų darbo sąlygų gerinimui ir tobulinimui pilnai suformuotos ir įrengtos šiuolaikiškos kompiuterizuotos darbo vietos, įsigyta reikalinga specifinė programinė įranga.

Nuorodos