Kavita

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška

IĮ „KAVITA", didmenine prekyba optikos prekėmis ir oftalmologine įranga užsiimanti įmonė Mažeikiuose, Gamyklos g. 39. Yra Mažeikių verslininkų asociacijos narys. Vadovas Audrūnas Petrikaitis.

Veiklos kryptys: didmeninė prekyba optikos ir medicininės paskirties prekėmis; prekyba medicinos diagnostikos, fizioterapijos įranga, gydymo įstaigoms bei individualiam naudojimui; medicinos įrangos instaliavimas, mokymai; medicinos įrangos profilaktika, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Įsteigta 1994 m. Nuo pat veiklos pradžios prekiauja optikos prekėmis, o nuo 1997 m. - ir daugelio Vokietijos, Japonijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos ir kitų valstybių firmų oftalmologine, medicinine aparatūra, medicininiais instrumentais bei kitomis medicinos prekėmis. Savo veiklą vysto ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Užmegzti glaudūs ryšiai su medicinos įrangos tiekėjais visame pasaulyje, išplėstas medicinos prekių asortimentą.

Įmonė 2006, 2007, 2008 m. yra pelniusi sparčiai augančių smulkiojo ir vidutiniojo verslo įmonių konkurso „Gazelė" apdovanojimą. 2002 m. įmonės apyvarta buvo 0,5-10 mln. Lt.

Nuorodos