Hidrotechniniai statiniai

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška

UAB „HIDROTECHNINIAI STATINIAI", yra Mažeikiuose, Melioratorių. g. 1. Mažeikių verslininkų asociacijos narys. Vadovas - Kazimieras Žilėnas.

Įmonės veikla: statybos darbai, melioracija, vietinių kelių tiesimas.

1993 m. reorganizavus AB „Mažeikių melioracija" įkurta AB „Hidrotechniniai statiniai". 1994 m. ji perorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę. Dirba 45 darbuotojai. Įmonė užima 1 ha plotą, kuriame išsidėsčiusios mechaninės dirbtuvės, garažai, sandėliai, administracinis pastatas. Technikos parką sudaro įvairi statybinė technika: ekskavatoriai, buldozeriai, automašinos, traktoriai ir kt.

Bendrovė atlieka melioracijos, hidrotechninių statinių remonto ir statybos darbus, kloja inžinierinius tinklus, stato nuotėkų valymo įrenginius, tvarko aplinką, poilsio zonas. Per metus atlieka darbų už 2-3 mln. litų. Dirbama ne tik Mažeikių rajone, bet ir už jo ribų. Pagrindiniai užsakovai - Mažeikių raj. savivaldybė, AB „Mažeikių nafta", UAB „Mažeikių vandenys" ir kt.

Bendrovė įrengė poilsiavietę prie Ventos upės, pėsčiųjų ir dviračių takus, inžinierinius tinklus bei valymo įrenginius rajono gyvenvietėse.