Fauga

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Peršokti į: navigaciją, paieška

UAB „FAUGA" MAŽEIKIŲ LANGŲ GAMYBOS PADALINYS, yra Mažeikiuose, Montuotojų g. 6. Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos ir Mažeikių verslininkų asociacijos narys. Direktorius - Jonas Žičkus.

Įmonės veikla: plastikinių langų ir garažo vartų gamyba. UAB „Fauga" savo veiklą pradėjo 1993 m. Tada bendrovė buvo viena pirmųjų pakeliamųjų garažo vartų tiekėja ir plastikinių langų gamintoja Lietuvoje. Įmonėje diegiamos naujos technologijos, produkcija gamina tik iš kokybiškų žaliavų. Firmoje ir jos antrinėse kompanijose dirba apie 250 žmonių. Firmos filialai ir atstovybės veikia 14 Lietuvos miestų. UAB „Fauga" savo produkciją eksportuoja į Latviją ir Ukrainą, kuriose taip pat veikia įmonės antrinės bendrovės.

Plastikiniai langai gaminami nuo 1994 m. birželio mėn. Mažeikiuose įkurtoje nuosavoje gamybinėje bazėje Elektrotechnikos gamyklos patalpose (plotas - 3000 m²). Po kelerių metų išsinuomavo didesnį cechą, o 2002 m. persikėlė į dabartines patalpas Montuotojų gatvėje. Gamykloje dirba 90 darbuotojų, serviso ir paslaugų įmonėje „Mažeikių fauga" - dar 20 darbuotojų.

UAB „Fauga" partneris, tiekiantis plastikinius profilius - koncernas „Thyssen Polymar GmbH" (Vokietija). Koncernas yra vienas didžiausių Europoje plastikinių profilių gamintojų, pripažintas lyderis inovacijų srityje. Langams komplektuoti naudojama kokybiška vokiečių firmos SIEGENIA furnitūra yra viena geriausių Europoje.

2010 m. gruodžio vid. įvykdytas 100 000 -asis užsakymas.

Nuorodos