Mažeikių autobusų parkas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Straipsnis iš MKE. Kopijuoti draudžiama.
Jump to navigation Jump to search
 
1 eilutė: 1 eilutė:
'''UAB MAŽEIKIŲ AUTOBUSŲ PARKAS''' yra [[Mažeikiai|Mažeikiuose]], [[Laižuvos gatvė|Laižuvos]] g. 82 D. Direktorius Juozas Kelmelis.
'''UAB MAŽEIKIŲ AUTOBUSŲ PARKAS''' yra [[Mažeikiai|Mažeikiuose]], [[Laižuvos gatvė|Laižuvos]] g. 82 D. Direktorius Leonas Kvietkauskas (nuo 2009 m. spalio mėn., prieš tai - Juozas Kelmelis, kur dabar yra pavaduotojas).


== Istorija ==
== Istorija ==

14:02, 20 liepos 2011 versija

UAB MAŽEIKIŲ AUTOBUSŲ PARKAS yra Mažeikiuose, Laižuvos g. 82 D. Direktorius Leonas Kvietkauskas (nuo 2009 m. spalio mėn., prieš tai - Juozas Kelmelis, kur dabar yra pavaduotojas).

Istorija

1992 m. buvo reorganizuota Mažeikių autotransporto įmonė ir įkurtas Mažeikių valstybinis autobusų parkas. 1995 m. gegužės mėn., vadovaujantis Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymu, valstybinis autobusų parkas tapo specialios paskirties uždarąja akcine bendrove „Mažeikių autobusų parkas“, tačiau dėl Lietuvos Respublikos specialių akcinių bendrovių statuso panaikinimo, pastaroji tapo uždarąja akcine bendrove „Mažeikių autobusų parkas“.

2005-2006 m. įsigyti 4 autobusai: 2 tarpmiestiniai (NEOPLAN ir DEN OUDSTEN) ir 2 turistinės klasės, BOVA markės, autobusai. Taip pat įsigyti 2 nauji IVECO Daily miniautobusai. Bendrovė yra numačiusi ir toliau atnaujinti bendrovės judamą sąstatą.

Veikla

Pagrindinė bendrovės veiklos rūšis - keleivių pervežimas autobusais tolimojo, priemiesčio ir miesto reguliaraus susisiekimo maršrutais. Bendrovė aptarnauja 14 tolimojo susisiekimo, 28 priemiesčio ir 2 miesto maršrutus. Taip pat bendrovė užsiima autobusų nuoma. Palankiomis kainomis nuomuoja autobusus Respublikos ribose ekskursijoms, laidotuvėms, darbininkų pervežimui bei klasifikuotus pagal IRU 3 žvaigždučių autobusus užsakomiesiems reisams po Europą.

Bendrovės autobusų stotyje yra įkurta siuntų tarnyba, kuri priima iš gyventojų ir įmonių siuntas pervežimui į daugelį Lietuvos miestų, taip pat perveža siuntas iš kitų miestų. Keleivių patogumui autobusų stotyje veikia kavinė.

Autobusų parko remonto dirbtuvėse teikiamos kai kurios automobilių remonto paslaugos: stabdžių antdėklų apkniedijimas bei aptekinimas, automobilinių radiatorių remontas, užpakalinio tilto stabdžių būgno tekinimas, variklių cilindrų galvučių, kompresorių cilindrų, gilzių bei alkūninių velenų šlifavimas. Taip pat bendrovėje atliekamas spec. rūbų skalbimas.

Dirba 115 žmonių: iš jų 17 administracijos, 13 aptarnavimo sferos darbuotojų, 23 remonto zonos ir pagalbiniai darbininkai, bei 62 vairuotojai - konduktoriai. Bendrovėje visa apskaita kompiuterizuota.

Nuorodos