Daugiausiai kategorijų turintys straipsniai
Jump to navigation
Jump to search
Žemiau rodoma iki 500 gavinių imtyje nuo 1 iki 500.
Žiūrėti (ankstesnius 500 | tolimesnius 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- Pikelių šaulių būrys (4 kategorijos)
- Plinkšių dvaras (4 kategorijos)
- Auksodės biblioteka (4 kategorijos)
- Ketūnų šaulių grandis (4 kategorijos)
- Vaistinė plautė (4 kategorijos)
- Ketūnai (4 kategorijos)
- Plinkšių parkas (3 kategorijos)
- Urvikių biblioteka (3 kategorijos)
- Rašytojos Šatrijos Raganos memorialinis muziejus (3 kategorijos)
- Sedos žydų bendruomenė (3 kategorijos)
- Leckava (3 kategorijos)
- Žemalės medicinos punktas (3 kategorijos)
- Ukrinų kapinės (3 kategorijos)
- Sedos kultūros paveldo objektai (3 kategorijos)
- Reivyčių biblioteka (3 kategorijos)
- Palnosų medicinos punktas (3 kategorijos)
- Mažeikių apskrities komendantūra (3 kategorijos)
- Ežerinė varlė (3 kategorijos)
- Dermontas Julius (3 kategorijos)
- Antanas Skinderis (3 kategorijos)
- Leckavos šaulių būrys (3 kategorijos)
- Domininkas Žukas (3 kategorijos)
- Plinkšių paštas (3 kategorijos)
- Adomas Mačius (3 kategorijos)
- Smailiasnukė varlė (3 kategorijos)
- Mažeikių cerkvinė mokykla (3 kategorijos)
- Tirkšlių biblioteka (3 kategorijos)
- Pikelių žydų bendruomenė (3 kategorijos)
- Židikų šaulių būrys (3 kategorijos)
- Pievėnų varpinė (3 kategorijos)
- Kalmanas Magidas (3 kategorijos)
- Moksleivių namai (3 kategorijos)
- Krakių jaunųjų ūkininkų ratelis (3 kategorijos)
- Merkelio Račkausko gimnazija (3 kategorijos)
- Snoras (3 kategorijos)
- Juzė Uosienė (3 kategorijos)
- Aloyzas Šliūpavičius (3 kategorijos)
- Ketūnų koplyčia (3 kategorijos)
- Rusų bendruomenė (3 kategorijos)
- Krakių kaimo krepšinio komanda (3 kategorijos)
- Viekšnių žydų kapinės (3 kategorijos)
- Mažeikių vaistinės (3 kategorijos)
- Pikeliai (3 kategorijos)
- Tirkšlių pušynas (3 kategorijos)
- Beržanskis Jonas, Jono (3 kategorijos)
- Mažoji kūdrinė varlė (3 kategorijos)
- Viekšnių paštas (3 kategorijos)
- Griežės karjeras (3 kategorijos)
- Šerkšnėnų kultūros centras (3 kategorijos)
- Didžioji kūdrinė varlė (3 kategorijos)
- Viekšnių valsčius (3 kategorijos)
- Kukiai (3 kategorijos)
- Dapšių mitologinis akmuo (3 kategorijos)
- Grūstė (3 kategorijos)
- Beržanskis Liudvikas, Jono (3 kategorijos)
- Račaliai (3 kategorijos)
- Mažeikių apskrities valdyba (3 kategorijos)
- Viekšnių pieninė (3 kategorijos)
- Mažeikių pieninė (3 kategorijos)
- Algirdas Matulionis (3 kategorijos)
- Sedos vaikų darželis (3 kategorijos)
- Kegriai (3 kategorijos)
- Ukrinų biblioteka (3 kategorijos)
- Dapšių piliakalnis (3 kategorijos)
- Kentaučiai (3 kategorijos)
- Krakių pagrindinė mokykla (3 kategorijos)
- Steponas Gailevičius (3 kategorijos)
- Pievėnų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia (3 kategorijos)
- Aurelijus Butnorius (3 kategorijos)
- Sedos biblioteka (3 kategorijos)
- Šerkšnėnų paštas (3 kategorijos)
- Sedos valsčius (3 kategorijos)
- Buknaičiai (3 kategorijos)
- Kazys Barzdys (3 kategorijos)
- Otonas Praniauskas (3 kategorijos)
- Tirkšliai (3 kategorijos)
- Židikų seniūnijos bendruomenė (3 kategorijos)
- Ukrinų paštas (3 kategorijos)
- Juozas Liaugminas (3 kategorijos)
- Augustinas Laučis (3 kategorijos)
- Mažeikių šaulių sąjunga (3 kategorijos)
- Antanas Vienažindys (3 kategorijos)
- Troškučiai (3 kategorijos)
- Paprastoji žemuogė (3 kategorijos)
- Antanas Liutkus (3 kategorijos)
- Pranas Vitkevičius (3 kategorijos)
- Laižuvos šaulių būrys (3 kategorijos)
- Zastaučiai (3 kategorijos)
- Židikų sinagoga (3 kategorijos)
- Julijonas Kasperavičius (3 kategorijos)
- Vadagiai (3 kategorijos)
- Mažeikiai (3 kategorijos)
- Urvikiai (3 kategorijos)
- Švietimas (3 kategorijos)
- Židikų koplyčia (3 kategorijos)
- Grūstės valsčius (3 kategorijos)
- Židikų valsčius (3 kategorijos)
- Laižuva (3 kategorijos)
- Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija (3 kategorijos)
- Plinkšių biblioteka (3 kategorijos)
- Plinkšių pagrindinė mokykla (3 kategorijos)
- Sedos šaulių būrys (3 kategorijos)
- Vladas Danielius (3 kategorijos)
- Mažeikių centrinis paštas (3 kategorijos)
- Viekšnių šaulių būrys (3 kategorijos)
- Grūstės šaulių grandis (3 kategorijos)
- Vaclovas Juodpusis (3 kategorijos)
- Geidžių Šv. Onos bažnyčia (3 kategorijos)
- Konstantinas Pliateris (3 kategorijos)
- Kalniškiai (3 kategorijos)
- Žemalė (3 kategorijos)
- Mažeikių pradžios mokykla Nr.3 (3 kategorijos)
- Naminė pelė (2 kategorijos)
- Šerkšnėnų tvenkinys (2 kategorijos)
- Kazimieras Silkauskis (2 kategorijos)
- Pomidoras (2 kategorijos)
- Užpelkiai (2 kategorijos)
- Mažeikių šilumos tinklai (2 kategorijos)
- Renavo pavasarininkų kuopa (2 kategorijos)
- Sėjamasis vikis (2 kategorijos)
- Feliksas Kaktavičius (2 kategorijos)
- Antanas Kiela (2 kategorijos)
- Ieva Kinčinienė-Kryževičienė (2 kategorijos)
- Ona Jaskūnaitė (2 kategorijos)
- Juoduogis šeivamedis (2 kategorijos)
- Ritinės II tvenkinys (2 kategorijos)
- Tankiažiedė rūgštynė (2 kategorijos)
- Vladas Daugėla (2 kategorijos)
- Ketūnų kaimo III-osios kapinės (2 kategorijos)
- Mažasis dobilas (2 kategorijos)
- Boleslovas Klova (2 kategorijos)
- Juozas Bunkus (2 kategorijos)
- Pievinis pelėnas (2 kategorijos)
- Rubikų medicinos punktas (2 kategorijos)
- Vytautas Gargasas (2 kategorijos)
- Dirvinė neužmirštuolė (2 kategorijos)
- Paprastasis gegužlinis (2 kategorijos)
- Juozas Vaičiulis (2 kategorijos)
- Miškinis erškėtis (2 kategorijos)
- Pikelių kapinės (2 kategorijos)
- Rudeninis vėlyvis (2 kategorijos)
- Auksodės apylinkė (2 kategorijos)
- Jonas Balvočius (2 kategorijos)
- Židikų kultūros paveldo objektai (2 kategorijos)
- Buknaičių kaimo I-osios kapinės (2 kategorijos)
- Liepkalnė (2 kategorijos)
- Ąžuolinis zefyras (2 kategorijos)
- Krakių biblioteka (2 kategorijos)
- Mažeikių meteorologijos stotis (2 kategorijos)
- Raudonoji gegūnė (2 kategorijos)
- Kapėnai (2 kategorijos)
- Pjūklavabaliai (2 kategorijos)
- Stasys Keinys (2 kategorijos)
- Viekšnių žemės ūkio organizacija (2 kategorijos)
- Eduardas Jonušas (2 kategorijos)
- Paprastoji vandens lelija (2 kategorijos)
- Baltasis kiškis (2 kategorijos)
- Amelija Petrikaitė (2 kategorijos)
- Dargių paštas (2 kategorijos)
- Gudai (2 kategorijos)
- Pavasarininkai (2 kategorijos)
- Strygalė (2 kategorijos)
- Balėnų pagrindinė mokykla (2 kategorijos)
- Antanas Bunkis (2 kategorijos)
- Daugupis (2 kategorijos)
- Senmiestė (2 kategorijos)
- Pranciška Liaugaudienė (2 kategorijos)
- Vaistinė agurklė (2 kategorijos)
- Žadeikių tvenkinys (2 kategorijos)
- Bitinė facelija (2 kategorijos)
- Gamtos paminklai (2 kategorijos)
- Purioji gražiasnapė (2 kategorijos)
- Skobupis (2 kategorijos)
- Valgomoji morka (2 kategorijos)
- Juozas Jokubauskas (2 kategorijos)
- Leckavos kultūros namai (2 kategorijos)
- Tirkšlių apylinkės vykdomasis komitetas (2 kategorijos)
- Audrius Stankevičius (2 kategorijos)
- Javinis pašakninis pelėdgalvis (2 kategorijos)
- Klemensas Skabeika (2 kategorijos)
- Pūgžlys (2 kategorijos)
- Varupis (2 kategorijos)
- Miškinis vikis (2 kategorijos)
- Tošinukė (2 kategorijos)
- Auksūdžio medicinos punktas (2 kategorijos)
- Konstantinas Stašys (2 kategorijos)
- Židikų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia (2 kategorijos)
- Pilkoji starta (2 kategorijos)
- Ruzgų paštas (2 kategorijos)
- Žiogaičių pavasarininkų kuopa (2 kategorijos)
- Jonas Milašius (2 kategorijos)
- Startsakalis (2 kategorijos)
- Dagiai (2 kategorijos)
- Karetaitė (2 kategorijos)
- Mėlynžiedis vikis (2 kategorijos)
- Ukrinų Šv. Antano Paduviečio bažnyčia (2 kategorijos)
- Šeiriai (2 kategorijos)
- Statusis lipikas (2 kategorijos)
- Vienmetė paprika (2 kategorijos)
- Steponas Sugaudis (2 kategorijos)
- Daržinė aguona (2 kategorijos)
- Gulsčiasis kaulenis (2 kategorijos)
- Kazimieras Ercupas (2 kategorijos)
- Sedos pirminės sveikatos priežiūros centras (2 kategorijos)
- Užlieknės kaimo bendruomenė (2 kategorijos)
- Kvapioji našlaitė (2 kategorijos)
- Renavo dvaras (2 kategorijos)
- Vincas Kopka (2 kategorijos)
- Pranas Eičinas (2 kategorijos)
- Laižuvos apylinkės vykdomasis komitetas (2 kategorijos)
- Mažoji žuvėdra (2 kategorijos)
- Mačius (2 kategorijos)
- Simas Andruška (2 kategorijos)
- Vaitiekus Vizgaudis (2 kategorijos)
- Juozapas Ramanauskas (2 kategorijos)
- Laurynas Ivinskis (2 kategorijos)
- Petrošinė (2 kategorijos)
- Romų bendruomenė (2 kategorijos)
- Kirgas (2 kategorijos)
- Mažeikių 1-asis paštas (2 kategorijos)
- Paprastasis avietinukas (2 kategorijos)
- Purvas (2 kategorijos)
- Žemalės II tvenkinys (2 kategorijos)
- Tirkšlių pavasarininkų kuopa (2 kategorijos)
- Knabikų apylinkė (2 kategorijos)
- Raiboji devynbalsė (2 kategorijos)
- Ventos progimnazija (2 kategorijos)
- Židikų biblioteka (2 kategorijos)
- Geltonžiedis barkūnas (2 kategorijos)
- Leslovas Plavskis (2 kategorijos)
- Miškinė notra (2 kategorijos)
- Aušra Kazlauskienė (2 kategorijos)
- Dvidantis sprindžius (2 kategorijos)
- Jonas Juodšeris (2 kategorijos)
- Kostas Ežerskis (2 kategorijos)
- Raudonasis dobilas (2 kategorijos)
- Srovinė aukšlė (2 kategorijos)
- Viekšnių herbas (2 kategorijos)
- Bėžiniai (2 kategorijos)
- Jonas Reivytis (2 kategorijos)
- Paprastoji rusmenė (2 kategorijos)
- Raugerškiniai (2 kategorijos)
- Griežės dvaras (2 kategorijos)
- Seda (2 kategorijos)
- Šerkšnėnų daugiafunkcis centras (2 kategorijos)
- Danutė Stanislava Palekienė (2 kategorijos)
- Karšuliniai (2 kategorijos)
- Naminė pelėda (2 kategorijos)
- Urvikių jaunalietuvių skyrius (2 kategorijos)
- Viktoras Norkus (2 kategorijos)
- Emilija Švažienė (2 kategorijos)
- Juodakaklis kragas (2 kategorijos)
- Kurmaičių II tvenkinys (2 kategorijos)
- Antanas Abrutis (2 kategorijos)
- Nikodemas Baltrimas (2 kategorijos)
- Porinis česnakas (2 kategorijos)
- Sedos žydų kapinės (2 kategorijos)
- Sėjamasis žirnis (2 kategorijos)
- Antanas Kinčinas-Kryževičius (2 kategorijos)
- Ignacas Želvys (2 kategorijos)
- Ona Laima Drazdauskaitė (2 kategorijos)
- Pranas Petrauskas (2 kategorijos)
- Sibirinis barštis (2 kategorijos)
- Vaidutis Butkus (2 kategorijos)
- Švygžda (2 kategorijos)
- Gabižis (2 kategorijos)
- Medėjantysis alavijas (2 kategorijos)
- Ritinės I tvenkinys (2 kategorijos)
- Vladas Ežerskis (2 kategorijos)
- Irena Rimšaitė (2 kategorijos)
- Ketūnų kaimo IV-osios kapinės (2 kategorijos)
- Leckavos apylinkė (2 kategorijos)
- Pievinis pelėžirnis (2 kategorijos)
- Rubikų paštas (2 kategorijos)
- Dirvinė pelė (2 kategorijos)
- Jaunalietuviai (2 kategorijos)
- Juozas Vaičkus (2 kategorijos)
- Tirkšlių šaulių būrys (2 kategorijos)
- Vėbris (2 kategorijos)
- Paprastasis putinas (2 kategorijos)
- Ramanauskas Albinas (2 kategorijos)
- Vidmantas Erminas (2 kategorijos)
- Židikų medžiotojų būrelis (2 kategorijos)
- Buknaičių kaimo II-osios kapinės (2 kategorijos)
- Genovaitė Vitalienė (2 kategorijos)
- Kajetonas Radvila (2 kategorijos)
- Liepsnelė (2 kategorijos)
- Čekai (2 kategorijos)
- Krakių jaunalietuvių skyrius (2 kategorijos)
- Mažeikių miesto gatvių sąrašas (2 kategorijos)
- Paprastoji garšva (2 kategorijos)
- Viekšnių mėgėjų teatras (2 kategorijos)
- Ukrinų klubas-skaitykla (2 kategorijos)
- Šarka (2 kategorijos)
- Žylupis (2 kategorijos)
- Eduardas Matulionis (2 kategorijos)
- Jonas Zubinas (2 kategorijos)
- Paprastoji vilkakojė (2 kategorijos)
- Amelija Urbienė (2 kategorijos)
- Gudiškė (2 kategorijos)
- Lėlys (2 kategorijos)
- Našlaitiniai (2 kategorijos)
- Pavasarinis adonis (2 kategorijos)
- Reivyčių jaunalietuvių skyrius (2 kategorijos)
- Balėnų paštas (2 kategorijos)
- Kazys Jerkūnas (2 kategorijos)
- Senmiestės apylinkė (2 kategorijos)
- Šliaužiantysis vėdrynas (2 kategorijos)
- Pelkinė kalpokė (2 kategorijos)
- Tadeušas Drazdauskis (2 kategorijos)
- Antanas Mumgaudis (2 kategorijos)
- Pabarškos (2 kategorijos)
- Pranciška Liaugminienė (2 kategorijos)
- Vaistinė dirvuolė (2 kategorijos)
- Žagarėlės gatvė (2 kategorijos)
- Blakinė kalendra (2 kategorijos)
- Lakštingala (2 kategorijos)
- Dionizas Meižys (2 kategorijos)
- Izidorius Mažeika (2 kategorijos)
- Palnosų tvenkinys (2 kategorijos)
- Skroblinė harpija (2 kategorijos)
- Pievinė vingiorykštė (2 kategorijos)
- Domarkas Kazimieras (2 kategorijos)
- Javinė juostelinė spragė (2 kategorijos)
- Smiltyninė neužmirštuolė (2 kategorijos)
- Albinas Liaugminas (2 kategorijos)
- Translandijos transportas (2 kategorijos)
- Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras (2 kategorijos)
- Konstantinas Vasiliauskas (2 kategorijos)
- Mažeikių geležinkelio stotis (2 kategorijos)
- Rapolas Pacevičius (2 kategorijos)
- Viekšnių biblioteka (2 kategorijos)
- Gilupis (Vadaksties) (2 kategorijos)
- Kalniškių (Užmarkijos) kaimo kapinės (2 kategorijos)
- Algirdas Chominskis (2 kategorijos)
- Mėlynžiedė liucerna (2 kategorijos)
- Uldukas (2 kategorijos)
- Elijas Rabinavičius (2 kategorijos)
- Julionas Kumpikas-Kumpikevičius (2 kategorijos)
- Daržinė pupelė (2 kategorijos)
- Kazimieras Gailius (2 kategorijos)
- Lūšės jaunalietuvių skyrius (2 kategorijos)
- Plūdeniniai (2 kategorijos)
- Sedos romansai (2 kategorijos)
- Šilinis dobilas (2 kategorijos)
- Kvapnioji aniužė (2 kategorijos)
- Renavo girininkija (2 kategorijos)
- Antanas Janikevičius (2 kategorijos)
- Juodoji tuopa (2 kategorijos)
- Antanas Skripkauskas (2 kategorijos)
- Imperatoriškasis laumžirgis (2 kategorijos)
- Keturjuostė cidarija (2 kategorijos)
- Mažaičiai (2 kategorijos)
- Simas Sidabras (2 kategorijos)
- Žalioji meleta (2 kategorijos)
- Voveriai (2 kategorijos)
- Mažeikių 2-asis paštas (2 kategorijos)
- Paprastasis brantas (2 kategorijos)
- Vandeninė išnė (2 kategorijos)
- Žemalės I tvenkinys (2 kategorijos)
- Bronislovas Žeberskis (2 kategorijos)
- Leckavos žydų bendruomenė (2 kategorijos)
- Vytautas Vaizgiela (2 kategorijos)
- Paprastasis moliūgas (2 kategorijos)
- Raiboji gegūnė (2 kategorijos)
- Ventos regioninis parkas (2 kategorijos)
- Geltonžiedis šalmutis (2 kategorijos)
- Letenių kaimo I-osios kapinės (2 kategorijos)
- Miškinė obelis (2 kategorijos)
- Kostas Gaubis (2 kategorijos)
- Viekšnių jaunalietuvių skyrius (2 kategorijos)
- Pinhas Abramovitz (2 kategorijos)
- Šaka (2 kategorijos)
- Baltabruvis strazdas (2 kategorijos)
- Griežės evangelikų reformatų bažnyčia (2 kategorijos)
- Sedos-Pievėnų vieškelis (2 kategorijos)
- Šerkšnėnų hidroelektrinė (2 kategorijos)
- Edvardas Adamkavičius (2 kategorijos)
- Jonas Šarkis (2 kategorijos)
- Kugiai (2 kategorijos)
- Grybai (2 kategorijos)
- Naminė slyva (2 kategorijos)
- Urvikių kaimo I-osios kapinės (2 kategorijos)
- Balėnų I tvenkinys (2 kategorijos)
- Juodakaklis naras (2 kategorijos)
- Kurmaičių I tvenkinys (2 kategorijos)
- Nikodemas Gonta (2 kategorijos)
- Marija Jasmantienė (2 kategorijos)
- Juodvaisė aronija (2 kategorijos)
- Laižuvos seniūnija (2 kategorijos)
- Ritinės apylinkė (2 kategorijos)
- Tarybinės Žemaitijos kolūkis (2 kategorijos)
- Mažasis genys (2 kategorijos)
- Pakvistis (2 kategorijos)
- Valerijonas Derkintis (2 kategorijos)
- Juozas Dransutis (2 kategorijos)
- Rubikų pradinė mokykla (2 kategorijos)
- Klemas Alšauskas (2 kategorijos)
- Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyrius (2 kategorijos)
- Putpelė (2 kategorijos)
- Žemalės pagrindinė mokykla (2 kategorijos)
- Pikelių kultūros namai (2 kategorijos)
- Tirkšlių žydų bendruomenė (2 kategorijos)
- Ramanausko dvaras (2 kategorijos)
- Buknaičių kaimo bendruomenė (2 kategorijos)
- Čekupis (2 kategorijos)
- Dvispalvis plikšnys (2 kategorijos)
- Jonas Lapkus (2 kategorijos)
- Stanislovas Reivytis (2 kategorijos)
- Viekšnių pavasarininkų kuopa (2 kategorijos)
- Choreografijos mokykla (2 kategorijos)
- Kapėnų biblioteka (2 kategorijos)
- Mėlynialapis karklas (2 kategorijos)
- Ukrinų koplytstulpis (2 kategorijos)
- Šarkupis (2 kategorijos)
- Stasys Ličkūnas (2 kategorijos)
- Mažeikių senelių prieglauda (2 kategorijos)
- Lėteniai (2 kategorijos)
- Sedos malūnas (2 kategorijos)
- Usūrinis šuo (2 kategorijos)
- Pavasarinis pelėžirnis (2 kategorijos)
- Juodasis šeškas (2 kategorijos)
- Kazys Končius (2 kategorijos)
- Povilas Šverebas (2 kategorijos)
- Laimonas Inis (2 kategorijos)
- Mažoji krakšlė (2 kategorijos)
- Pelkinė mandrauninkė (2 kategorijos)
- Virginija Vilimienė (2 kategorijos)
- Pabradumė (2 kategorijos)
- 12 Kėdžių (2 kategorijos)
- Meknė (2 kategorijos)
- Petras Steponavičius (2 kategorijos)
- Apolonija Kukštienė (2 kategorijos)
- Dionizas Poška (2 kategorijos)
- Purpliai (2 kategorijos)
- Leckavos medicinos kabinetas (2 kategorijos)
- Augalai (2 kategorijos)
- Domas Kazlauskas (2 kategorijos)
- Javinė lingė (2 kategorijos)
- Paprastasis kmynas (2 kategorijos)
- Albinas Molis (2 kategorijos)
- Bugenių apylinkė (2 kategorijos)
- Jurgis Ripelis (2 kategorijos)
- Leonas Končius (2 kategorijos)
- Pikelių žydų kapinės (2 kategorijos)
- Zenonas Mažonas (2 kategorijos)
- Auksūdžio paštas (2 kategorijos)
- Dubupis (2 kategorijos)
- Paprastasis čiobrelis (2 kategorijos)
- Rapsinis žiedinukas (2 kategorijos)
- Sporto mokykla (2 kategorijos)
- Židikų žydų bendruomenė (2 kategorijos)
- Alfonsas Dargis (2 kategorijos)
- Bulvė (2 kategorijos)
- Kalnėnai (2 kategorijos)
- Pilkoji žiurkė (2 kategorijos)
- Tučių dvaras (2 kategorijos)
- Krieninis lapgraužis (2 kategorijos)
- Raudonsparnis sprindžiukas (2 kategorijos)
- Gražina Balandytė (2 kategorijos)
- Karklavijas (2 kategorijos)
- Undinė Nasvytytė (2 kategorijos)
- Griežės jaunalietuvių skyrius (2 kategorijos)
- Sedos Vytauto Mačernio gimnazija (2 kategorijos)
- Stepono baldai (2 kategorijos)
- Baltmiškis (2 kategorijos)
- Julius Daukantas (2 kategorijos)
- Sedos seniūnija (2 kategorijos)
- Užlieknės kolūkis (2 kategorijos)
- Pavenčių gatvė (2 kategorijos)
- Antanas Jančiauskas (2 kategorijos)
- Devynspyglė dyglė (2 kategorijos)
- Kazys Švažas (2 kategorijos)
- Siaurakūnis pievavabalis (2 kategorijos)
- Ferma (2 kategorijos)
- Laižuvos biblioteka (2 kategorijos)
- Vitalijus Baltutis (2 kategorijos)
- Antanas Stanevičius (2 kategorijos)
- Impro (2 kategorijos)
- Mažalapė liepa (2 kategorijos)
- Simonas Gabalis (2 kategorijos)
- Žalioji pečialinda (2 kategorijos)
- Gauruotasis vikis (2 kategorijos)
- Juozapas Vilčikauskas (2 kategorijos)
- Tetervinas (2 kategorijos)
- Purvėnai (2 kategorijos)
- Vandeninė mėta (2 kategorijos)
- Žemalės Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia (2 kategorijos)
- Akmeninė kiaunė (2 kategorijos)
- Leckavos žydų kapinės (2 kategorijos)
- Tirkšlių pirminės sveikatos priežiūros centras (2 kategorijos)
- Vytautas Venckus (2 kategorijos)
- Knygnešiai (2 kategorijos)
- Paprastasis pankolis (2 kategorijos)
- Židikų dvaras (2 kategorijos)
- Bugenių ąžuolas (2 kategorijos)
- Geltonžiedė aklė (2 kategorijos)
- Letenių kaimo kapinės (2 kategorijos)
- Rupėkiai (2 kategorijos)
- Trispalvė našlaitė (2 kategorijos)
Žiūrėti (ankstesnius 500 | tolimesnius 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)